صفحه اصلی
آپارات
اینستاگرام
تلگرام

rss user

باز نشر / در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت

حرف محرمانه با مردم نداریم

حرف محرمانه با مردم نداریم
براین اساس محرمانه بودن قرارداد تنها در صورتی انجام می شود، که بندهای نامناسبی در آن‌ها است که اگر مردم متوجه شوند، به ضرر امضا کنندگان تمام می شود.
مهرداد بذرپاش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه قرارداد محرمانه حرف نامناسب و نامربوطی است، گفت: اگر قراردادها به نفع منافع ملی باشد،دیگر دلیلی بر محرمانه بودن آن نیست، مگر اینکه افشای آن، مخاطرات ملی برای کشور داشته باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی،افزود:براین اساس محرمانه بودن قرارداد تنها در صورتی انجام می شود، که بندهای نامناسبی در آن‌ها است که اگر مردم متوجه شوند، به ضرر امضا کنندگان تمام می شود.

بذرپاش با اشاره به اینکه درصورت خصوصی بودن شرکت های صنعتی از جمله شرکت های خودروسازی،شاید قید محرمانه برای قراردادهای آنها معنی داشت، ادامه داد: وقتی این شرکت ها دولتی و متعلق به همه مردم هستند،قید محرمانه برای آنها معنی ندارد و نمایندگان مردم در مجلس باید بر کم و کیف آنها نظارت کنند چرا که کشور هم تجربه خوبی از این قراردادهای محرمانه ندارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی،تاکید کرد: ما حرف محرمانه‌ای با مردم نداریم و مجلس دهم باید به عنوان صدای ملت وظیفه‌اش توجه به اقتصاد باشد.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید