صفحه اصلی
آپارات
اینستاگرام
تلگرام

rss user

در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم

حامیان دولت به‌جای ارائه برنامه با دروغگویی قصد تخریب رقیب را دارند

حامیان دولت به‌جای ارائه برنامه با دروغگویی قصد تخریب رقیب را دارند
از این‌همه تخریب، دروغ، بداخلاقی و ناجوانمردی در تعجبم، البته انتظار این رفتارها را از کسانی که دم از رقابت اخلاقی می‌زنند، باید داشت.
 مهرداد بذرپاش عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و عضو منتخب لیست ائتلاف اصولگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تخریب‌ اصولگرایان و انتشار لیست‌های جعلی اظهار داشت: از این‌همه تخریب، دروغ، بداخلاقی و ناجوانمردی در تعجبم، البته انتظار این رفتارها را از کسانی که دم از رقابت اخلاقی می‌زنند، باید داشت.

وی ادامه داد: به‌جای ارائه یک خط برنامه از سوی این افراد، در مقابل با دروغگویی و ناجوانمردی قصد از میدان به در کردن رقیب را دارند.

کاندیدای منتخب لیست ائتلاف اصولگرایان بر همین اساس تأکید کرد: اینها دم از اخلاق و مهربانی می‌زنند اما کثیف‌ترین و ناجوانمردانه‌ترین نسبت‌ها را به طرف مقابل انتساب می‌دهند برای اینکه قدری حرف‌های حق شنیده نشود.

بذرپاش با بیان اینکه این افراد کارهایی را که در مسلک خودشان است، به دیگران نسبت می‌دهند تا بتوانند دیگران را شریک جرم خود کنند، تصریح کرد: توقع می‌رفت در این دوره انتخابات، حامیان دولت نماد اخلاق‌مداری و جوانمردی باشند اما تولید لیست‌های جعلی برای رقیب، انتساب نسبت‌های ناروا، دروغ‌های ناجوانمردانه در کانال‌های تلگرامی و در سایت‌های منتسب به خودشان، نشان می‌دهد که برای اینها تنها پیروزی در انتخابات مهم است و اخلاق و جوانمردی و مردانگی گزاره‌های تعریف‌نشده است.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید