صفحه اصلی
آپارات
اینستاگرام
تلگرام

rss user

در دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران

برجام محک ساده لوحی برخی شده است

برجام محک ساده لوحی برخی شده است
اگر نکته‌سنج باشیم به‌غیراز حقوق‌های نجومی که هنوز اتفاقی برای به سرانجام رساندن آن نشده، برخی از مدیران زندگی‌های نجومی دارند که باید پاسخ بدهند از کجا آورده‌اند؟ هزینه‌های مدیریتی کشور باید حداقل باشد و هزینه‌های حداکثری به سمت خدمت به مردم سرازیر شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، مهرداد بذرپاش نماینده سابق مجلس شورای اسلامی امروز در دانشکده کشاورزی دانشگاه تهران و در آستانه 16 آذر با اشاره به رفتار دولت اظهار داشت: در حال حاضر با یک دولت کنایه زن طرفیم؛ کاش آن‌قدر که وقت برای تولید کنایه می‌گذاشتند برای حل مشکلات فراوان کشور وقت صرف می‌کردند.

وی ادامه داد: کشور از مشکلات عمیقی رنج می‌برد که متأسفانه در برخی بخش‌ها از طاقت مردم خارج‌شده است ولی انگار در ذهن بعضی‌ها تولید کنایه برای حذف منتقدان، اولویت بیشتری دارد تا وقت صرف کردن برای حل مشکلات کشور.

بذرپاش بابیان اینکه باید برای حل مشکلات کشور اقدامی صورت گیرد تصریح کرد: برای حل مشکلات باید تولید، اشتغال و رفع فقر و مبارزه بی‌امان با فساد که متأسفانه مانند موریانه پایه‌های کشور را می‌خورد در اولویت کارها قرارداد.

وی ضمن تأکید بر اینکه متأسفانه در حال حاضر کشور گران اداره می‌شود ادامه داد: اگر نکته‌سنج باشیم به‌غیراز حقوق‌های نجومی که هنوز اتفاقی برای به سرانجام رساندن آن نشده، برخی از مدیران زندگی‌های نجومی دارند که باید پاسخ بدهند از کجا آورده‌اند؟ هزینه‌های مدیریتی کشور باید حداقل باشد و هزینه‌های حداکثری به سمت خدمت به مردم سرازیر شود. ولی الآن حداکثر هزینه‌‌ها صرف مدیریت و اداره؛ بجای خدمات و خدمت می‌شود.

بذرپاش تصریح کرد: واقعاً 37 سال است که برخی مدیران می‌خواهند جمهوری اسلامی را سرنگون کنند ولی مردم نگذاشتند؛ برخی مسئولین خواستند این کار را دنبال کنند که برخی از آن‌ها رسوا شدند و برخی به دلیل توانایی و مهارت سیاسی هنوز بازی‌شان برای مردم رو نشده است و برخی از مسئولین هم ناخواسته این کار را دنبال می‌کنند و بعضاً خودشان هم متوجه نیستند ولی با ناکارآمدی مفرط و ضعف این امر را دنبال می‌کنند و در جای دیگر اصرار به تحلیل توان راهبردی کشور رادارند که این تحلیل هم خود تکمیل‌کننده پازل طراحی‌شده برای کشور است.

این نماینده سابق مجلس در ادامه ضمن تأکید براینکه برجام محک ساده‌لوحی برخی شده است افزود: تاریخ را خوب نظاره کنیم، فاصله بین ابوموسی اشعری شدن تا مالک اشتر شدن بسیار کم است.

وی همچنین گفت: همه فرصت‌ها را از دست ندهیم؛ همه باهم برای عبور از این بحران‌ها متحد شویم و دست یکدیگر را بفشاریم، واقعاً رحماء بینهم باشیم.

بذرپاش در پایان تصریح کرد: زمان اعتماد بیشتر به نیروهای خودمان رسیده است و باید واژه توانستن را با صدای رساتر صرف کنیم که ما می‌توانیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید