صفحه اصلی
آپارات
اینستاگرام
تلگرام

rss user

در تذکر شفاهی

چرا فرصتی به منتقدان برای حضور در رسانه ملی داده نمی‌شود

چرا فرصتی به منتقدان برای حضور در رسانه ملی داده نمی‌شود
حرف تبلیغاتی ما باید با عملمان یکی باشد چرا که این مردم صادقانه سخن گفتن را می‌پسندند. در تریبون‌ها صحبت از تمکین به رأی مردم و قانون می‌کنیم و در عمل اقدامات و کارهایی خلاف آنچه بر زبان آورده شده انجام می‌دهیم.
مهرداد بذرپاش در نشست علنی (یکشنبه 2 شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: دو ویژگی که این روزها باید بیشتر از دولت مطالبه کرد پرکاری بیشتر و حلم و بردباری بیشتر در مقابل مشکلات و منتقدان است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:‌ کشورداری امری آسان نبوده و مشکلات کشور نیز کم نیست. باید ظرف‌ها را بزرگتر و سعه صدر را بیشتر کرد. با کم‌صبری و کم‌طاقتی به سرمنزل نخواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه با مردم باید صادقانه سخن گفت، تصریح کرد: حرف تبلیغاتی ما باید با عملمان یکی باشد چرا که این مردم صادقانه سخن گفتن را می‌پسندند. در تریبون‌ها صحبت از تمکین به رأی مردم و قانون می‌کنیم و در عمل اقدامات و کارهایی خلاف آنچه بر زبان آورده شده انجام می‌دهیم.

بذرپاش ادامه داد: من از همکاران در مجلس تقاضامندم دقت خود را بیشتر کنید. عده‌ای سعی دارند اختلافات را به داخل مجلس بیاورند و مجلس را به عناوین مختلف متهم کنند. مجلس عصاره نظرات مختلف کشور است و این نمایندگان هم با نظر مردم انتخاب شده‌اند. همانگونه که رئیس جمهور از مردم رأی می‌گیرد، نمایندگان هم از مردم رأی گرفته‌اند و امیدوارم که با مجلس آرام و متین سخن بگویند، چرا که مجلس ضعیف انتهایش دیکتاتوری است.

وی گفت: دولت در کنار 30 – 40 روزنامه حامی و ده‌ها سایت و خبرگزاری برخی از شبکه‌های ماهوار‌ه ای که از سیاست‌های دولت دفاع جانانه می‌کنند در صداوسیما هم به صورت مداوم در حال برقراری ارتباط با جامعه است و آن وقت با مظلوم‌نمایی‌های غیرقابل‌باور می‌گویند دولت رسانه ندارد و نمی‌تواند از خود دفاع کند. تذکر ما به صداوسیما است که چرا فرصتی برای حضور منتقدان در برنامه‌ها داده نمی‌شود و فقط تریبون یک‌طرفه دست دولت است.

این عضو هیات رئیسه مجلس ادامه داد: هر شب چند وزیر در برنامه‌های مختلف و تحت عناوین مختلف حضور پیدا می‌کنند، این خوب است ولی کافی نیست. این پیکره زمانی زیبا می‌شود که منتقدان هم نظر دهند و میدان یک‌طرفه نباشد که پیروزی در میدان یک‌طرفه پیروزی نیست.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید