صفحه اصلی
آپارات
اینستاگرام
تلگرام

rss user

در تذکری آیین نامه ای

کمیسیون فرهنگی در معرفی ناظران هیأت نظارت بر مطبوعات خلاف آیین نامه عمل نکرده است

کمیسیون فرهنگی در معرفی ناظران هیأت نظارت بر مطبوعات خلاف آیین نامه عمل نکرده است
اگر خود ما نمایندگان مجلس شأن کمیسیون ها را حفظ نکنیم پس دیگر چه کسی احترام مجلس را حفظ خواهد کرد.
مهرداد بذرپاش در نشست علنی (یکشنبه 2 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری آیین نامه ای با یادآوری اینکه موضوع معرفی ناظران مجلس بر هیأت مطبوعات در هیأت رئیسه مجلس به صورت مفصل بررسی و روی کلمه به کلمه آیین نامه صحبت شده است گفت:‌کمیسیون فرهنگی خلاف آیین نامه عمل نکرده و نص آیین نامه رعایت شده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: براساس آیین نامه برای انتخاب ناظران کمیسیون های تخصصی و یا مجلس شورای اسلامی کمیسیون ذی ربط موظف است حداقل به تعداد دو برابر از نمایندگان واجد شرایط را به مجلس معرفی کند تا مجلس نسبت به برگزاری انتخابات اقدام کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر حفظ شأن کمیسیون های مجلس تصریح کرد: اگر خود ما نمایندگان مجلس شأن کمیسیون ها را حفظ نکنیم پس دیگر چه کسی احترام مجلس را حفظ خواهد کرد.

بذرپاش با اشاره به معرفی مطهری و کامران دستجردی از سوی کمیسیون فرهنگی به عنوان ناظران بر هیأت مطبوعات و رسانه ها گفت: خیلی از مخالفان آقای مطهری در مجلس هستند اما نسبت به موضوع اعتراضی نداشتند چرا اجازه نمی دهیم که همه حق انتخاب داشته باشند مگر سایر اعضای کمیسیون فرهنگی با رأی این ملت به مجلس راه نیافته اند.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید