صفحه اصلی
آپارات
اینستاگرام
تلگرام

rss user

در تجمع بزرگ «اجازه نمی‌دهیم»

دشمنی آمریکا با ایران بر سر مسائل هسته‌ای نیست

دشمنی آمریکا با ایران بر سر مسائل هسته‌ای نیست
اکنون می‌دانیم کسانی که شعار نه غزه نه لبنان را سر دادند ریشه در کجا دارد و باید دید آیا واقعا امروز کسانی که در کنار غزه و لبنان بودند آبرو دارند یا کسانی که شعار نه غزه و لبنان سر دادند.
مهرداد بذرپاش در اجتماع بزرگ «اجازه نمی‌دهیم» مردم مشهد در عرصه میدان شهدا اظهار کرد: چند عکس یادگاری با جان کری برای ما تولید احترام نمی‌کند.
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: موشک‌های شهید حسن تهرانی مقدم همان تولید احترام و اقتدار و خواری در چشم دشمنان است.
وی ادامه داد: موضوع دشمنان با ایران به‌هیچ وجه موضوع هسته‌ای نیست و نخواهد بود.

وی تصریح کرد: در ارتباط با پرونده هسته‌‌ای ابتدا نشست‌هایی در وین و پاریس برگزار شد و سپس به نشست سعدآباد رسید که قرار شد پرونده ایران عادی شود اما هنگامی که در نشست سعدآباد حاضر شدند پیشنهاد تعلیق غنی‌سازی را مطرح کردند و قرار شد ما 6 ماه آن را انجام دهیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اما گروه مقابل 6 ماه دیگر نیز تمدید کردند و تا دو سال این تعلیق ادامه یافت لذا در انتخابات سال 84 فضای متفاوتی اتفاق افتاد و بعد از اینکه نتیجه انتخابات مشخص شد پلمب‌ها فک شد و از سال 84 به بعد ما پیشرفت بزرگی در بحث هسته‌ای داشتیم و تعداد ماشین‌های سانتریفیوژ به 10 هزار رسید.
وی افزود: جزئیات مسائل تا انتخابات سال 88 زمان بُرد و بعد از انتخابات رئیس‌جمهور آمریکا در تلویزیون اعلام کرد که دولت ایران نامشروع است و ما با آنها مذاکره نمی‌کنیم و حرف اصلی وزیر دفاع آلمان و نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را زد.

وی اظهار داشت: دشمنان نظام می‌گویند تا زمانی که مردم ایران در صحنه حضور دارند، باید شدیدترین تحریم‌ها را وضع و کار نظام جمهوری اسلامی را تمام کنیم و این در حالی است که از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون مردم ما 3 نسل تحریم شدند که نسل اول بعد از گروگان‌گیری در لانه جاسوسی و نسل دوم در زمان ریاست جمهوری کلینتون بود.

بذرپاش ادامه داد: تحریم‌های نسل سوم از سال 89 شروع شد و همه مذاکراتی که در حال حاضر انجام می‌شود برای نسل سوم است و سوال این است که چرا برای دو نسل اول تحریم‌ها فشار نیاورد اما فشار برای نسل سوم بیشتر شد لذا باید ببینیم تحریم‌ها‌ بعد از حوادث سال 88 چگونه و به چه دلیل رخ داد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اکنون می‌دانیم کسانی که شعار نه غزه نه لبنان را سر دادند ریشه در کجا دارد و باید دید آیا واقعا امروز کسانی که در کنار غزه و لبنان بودند آبرو دارند یا کسانی که شعار نه غزه و لبنان سر دادند.

 

تصاویر:

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظرات ارسالی پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید