صفحه اصلی
آپارات
اینستاگرام
تلگرام

rss user

در گفت وگو با خبرگزاری فارس

با «کشاورزی‌هراسی» واردات محصولات کشاورزی در حال افزایش است

با «کشاورزی‌هراسی» واردات محصولات کشاورزی در حال افزایش است
ما به دنبال طرح‌های اساسی هستیم که ضمن کاهش رکود در کوتاه مدت راهکارهای جدی برای درمان آن در درازمدت نیز داشته باشد.
مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه اصولگرایان با برنامه کامل به صحنه انتخابات آمده‌اند، گفت: ائتلاف اصولگرایان برنامه محور است و ما اقدامات لازم را در این حوزه انجام داده‌ایم.

وی ائتلاف اصولگرایان را یک ائتلاف بی‌سابقه توصیف کرد که با برنامه برای مشکلات مردم به ویژه مشکلات معیشتی آنها اقدام خواهد کرد.

بذرپاش با تأکید بر اینکه اصولگرایان بر این عقیده‌اند که مشکل اصلی کشور رکود بی‌سابقه است، خاطرنشان کرد: رکود کشور را فرا گرفته و به همین دلیل تعداد بیکاران در حال افزایش است.

«ما به دنبال طرح‌های اساسی هستیم که ضمن کاهش رکود در کوتاه مدت راهکارهای جدی برای درمان آن در درازمدت نیز داشته باشد».

وی ارائه راهکارهایی برای رفع رکود را از جمله محورهای اصلی برنامه ائتلافی اصولگرایان دانست و خاطرنشان کرد: در مورد مباحث اقتصادی باید به این نکته نیز توجه کرد که یکی از بخش‌های مغفول مانده در کشور ما کشاورزی است.

بذرپاش ادامه داد: ما محورهایی برای بهبود وضعیت کشاورزی ارائه کردیم زیرا معتقدیم امروز برخی بی‌توجهی‌ها باعث بروز مشکل در حوزه کشاورزی شده است؛ در واقع با کشاورزی‌هراسی رویه واردات محصولات افزایش پیدا کرده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: رهبری عزیز انقلاب هم روزهای قبل ناراحتی خود را از واردات محصولات کشاورزی اعلام کردند که همین موضوع نشان‌دهنده این است که ما باید با جدیت بیشتری به این موضوع توجه کنیم.

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید
شرایط و قوانین.
  • اولین نظر را شما بدهید